piątek, 7 lutego 2014

Niszczenie rodziny !!

Konstytucja niszcząca RODZINĘ, TRADYCJĘ etc. bliska ratyfikacji


Pod koniec lutego rząd obiecuje rozpoczęcie procedury ratyfikacji konwencji Rady Europy nt. zapobieganiu przemocy wobec kobiet. W rzeczywistości dokument ten, chociaż posługuje się tematyką zapobiegania przemocy wobec kobiet, jest faktyczną konstytucją gender. Po ratyfikacji Polska będzie zmuszona zmodyfikować prawo krajowe w celu pełnego wprowadzenia prawa egzekwującego pełne wprowadzenie ideologii gender do naszego życia społecznego, politycznego i prywatnego. To prawdziwa rewolucja w stylu marksistowskim. Prace nad dostosowaniem polskiego prawa są już bardzo zaawansowane.

Jeśli kogoś oburza program wprowadzany w równościowym przedszkolu czy demoralizująca edukacja seksualna, powinien zdawać sobie sprawę, że ratyfikacja tej konwencji odbierze mu nawet prawo do protestu i ochrony własnych dzieci.


Czy przedstawiciele w  sejmie czy Europarlamencie nie mają za zadanie chronić społeczeństwo przed niszczącymi zmianami? W sumie będą głosować ale nie wiedzą dokładnie o co chodzi w tych zmianach.

Dość jasno na czynniki pierwsze rozbierają to w programie Pospieszalskiego (link poniżej)

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/06022014-2230/13677695

 

4 komentarze:

 1. Chyba w tek kwestii nie znajdzie się odpowiedniego rozwiązania. Brakuje wiele osobom, które Nami 'rządzą'. I tym w Sejmie. I Europarlamencie. Są jak takie krowy, co dużo ryczą a mało mleka dają.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się; jak daleko WOLNO państwu ingerować;["wsadzać swój nos"] w sprawy RODZINY oraz DYKTOWAĆ RODZICOM, jak mają wychowywać swoje dzieci??? to zaczyna być bardzo bulwersujące; pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. A co to takiego ideologia gender?

  OdpowiedzUsuń
 4. I o to państwu chodzi, by zniszczyć rodzine i nie mieć wpływu na wychowywanie naszych dzieci. Dziecko stanie się de facto własnością państwa, jak to się dzieje juz w wysokorozwiniętych krajach (szokujący przyklad Szwecji) Schyłek, rodziny, schyłek cywilizacji... oby świat sie wreszcie obudzil. Jestem przygnębiona tym co sie ostatnio wydarzyło w Belgii (prawo eutanazji dzieci), zwłaszcza, że mieszkam w tym kraju. Ciągle tylko mam nadzieję, że może świat sie w końcu obudzi i zatrzyma tę degrengoladę.

  OdpowiedzUsuń